УРОКИ ВОКАЛУ

Уроки вокалу в музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання, пробний урок вокалу безкоштовно, зручне розташування!

уроки вокала

У ПРОГРАМІ НАВЧАННЯ: Розвиток слуху та почуття ритму; корекція дикції; навчимо дихати “правильно”; робота над резонатором; розвиток рухомості гортані; розвиток ваших індивідуальних особливостей виконання; оволодіння високими нотами; виконання різноманітних улюблених пісень у різних стилях!

уроки вокала
Ариадна Косинська, гурт Hardfair, звітний концерт 13.12.2020
Учениця Лена Подкопаєва
Лена Подкопаєва, звітний концерт 13.12.2020

Уроки вокалу проходять по авторській методиці. В першу чергу підготовується голосовий апарат учня до безпечного використання, так як збереження здоров’я голосових зв’язок є найважливішим аспектом викладацької практики. Постановка голосу є обов’язковим початковим етапом на уроках вокалу і проходить до виконання пісень.

Ціни на уроки вокалу у Music Land: індивідуальний урок – 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн; міні групи -від 220 грн система знижок на абонементи та ранкові заняття!

Урок вокалу у Music Land. Учениця Ольга Кайра, викладач Ольга Осіпцова.
 Учениця Осика Єва співає на звітному концерті Music Land 13.12. 2020
Учениця Осика Єва, звітний концерт Music Land 13.12. 2020
уроки вокала
Данило Тарасов, звітний концерт 13.12.2020

Викладачі уроків з вокалу!

викладач з вокалу
  • Осіпцова Ольга – педагог з вокалу. Досвiд педагогічної діяльності 5 рокiв. Освiта: Магiстр музичного мистецтва. Кiровоградське музичне училище. Київський національний університет культури і мистецтв.Факультет струнних iнструментiв та естрадного спiву. Великий досвiд сценiчної дiяльностi. Беру активну участь в органiзацiї фестивалiв, благодійних музичних проектів в Українi та за кордоном. Ведуча. Фотомодель. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. “Моя мета зробити вокальний професіоналізм доступним для кожного. Усвідомлена учнем постанова голосу. Навички системного самоаналізу як двигун розвитку вокаліста. Спів без шкоди здоров’ю. Розвиток індивідуальності. Індивідуально для кожного підібрана методика та вправи. Сценічний образ. Творчий підхід до проведення уроків.

викладач вокалу
  • Кудрява Ірина – викладач академічного та естрадного вокалу, бандури, суміжних музичних дисциплін. Професійна бандуристка та вокалістка, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Досвід роботи – 10 років, у тому числі з дітьми дошкільного, шкільного віку, дорослими, а також з учнями з вадами мовлення. “На заняттях пропоную: -індивідуальний підхід до кожного учня; -підбір репертуару, відповідно до здібностей та особистих вподобань; -підготовка учнів до концертів, кастингів, фестивалів; -аранжування та вивчення сучасних творів на бандурі; -зручний темп роботи, доброзичливу атмосферу.

Вікторія Волкова – викладач вокалу!

уроки вокалу

Юрій Миронець – викладач вокалу.

Займаюсь музикою з 2006 року, а саме грою на бандурі та академічним вокалом. Кілька років був вокалістом гурту More Neba. З 2011 року співаю та граю на бандурі з колективом Шпилясті кобзарі. Разом з гуртом брали участь у шоу Голос Країни 9 сезон та Україна має талант 3. За спиною сотні виступів на найрізноманітніших майданчиках. Пройшов курс навчання у відомого вокального коуча Алекса Шелеста.
Поділюся всіма своїми знаннями вокалом. Допоможу правильно налаштовувати себе перед концертами та знайти своє природне звучання, також як правильно дихати та легко долати перехідні ноти.

ЦІкаве про вокальне мистецтво!

Вокальне мистецтво відоме нам з давніх давен. До певної міри, про розвиненість етносу можна було судити з рівня розвитку вокальної культури. Українська пісня, між іншим, є дорогоцінною перлиною у скрабниці світової культури.

Спів приносить втіху не тільки слухачам, але і самому співакові. Річ у тім, що звук правильно поставленого голосу здатний приводити виконавця у стан найвищої ейфорії. У давній Греції спів був компонентом театральної вистави. В християнському богослужінні вокальне мистецтво злетіло до найвищого рівня. Із релігійних пісноспівів розвинулось оперне мистецтво.

Голосовий апарат є музичним існтрументом, який потребує налаштування і розвитку. Вокальним мистетством треба оволодівати так само, як ми оволодіваємо грою на фортепіано чи гітарі. Існує багато вокальних кунштів, що використовуються в різних музичних жанрах. Оперний, камерний, естрадний, народний та джазовий співи розробили власні оригінальні прийоми передачі звукової інформації.

В нашій школі Ви зможете розвинути свої природні дані: красу та приємність тембру, дзвінкість та силу голосу, діапазон і треситуру. Педагоги Music Land мають великий досвід концертної діяльності та постанови голосу у починаючих вокалістів.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок