Вокал

Вокальне мистецтво відоме нам з давніх давен. Воно було часткою ритуальних культів різних народів. До певної міри, про розвиненість етносу можна судити з рівня розвитку вокальної культури. Українська пісня, між іншим, є дорогоцінною перлиною у скрабниці світової культури.

Співання приносить втіху не тільки слухачам, але і самому співакові. Річ у тім, що звук правильно поставленого голосу здатний приводити виконавця у стан найвищої ейфорії. У давній Греції спів був компонентом театральної вистави. В християнському богослужінні вокальне мистецтво злетіло до найвищого рівня. Із релігійних пісноспівів розвинулось оперне мистецтво.

Голосовий апарат є музичним існтрументом, який потребує налаштування і розвитку. Вокальним мистетством треба оволодівати так само, як ми оволодіваємо грою на фортепіано чи гітарі. Існує багато вокальних кунштів, що використовуються в різних музичних жанрах. Оперний, камерний, естрадний, народний та джазовий співи розробили власні оригінальні прийоми передачі звукової інформації.

В нашій школі Ви зможете розвинути свої природні дані: красу та приємність тембру, дзвінкість та силу голосу, діапазон і треситуру. Педагоги Music Land мають великий досвід концертної діяльності та постанови голосу в починаючих вокалістів.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок