Укулеле

Уроки гри на укулеле у музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання, пробний урок безкоштовно, зручне розташування (5 хв. м. Голосіівська).

У програмі навчання: індивідуальні уроки за авторською методикою; правильна постановка інструменту; постановка рук; гра по нотах, вивчення теорії музики; гра без нот; гра боєм, гра перебором, акорди, гами, вивчення основних музичних напрямків; навчання імпровізації; вивчення улюблених творів.

Ціни на уроки гри на акустичній гітарі: індивідуальний урок 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн, міні групи -від 220 грн; діє система знижок на абонементи та ранкові заняття!

7 цiкавих фактiв про цей iнструмент:

  1. Забавно, але сама назва укулеле з рідної мови перекладається як «стрибаюча блоха», а все тому, що при грі пальці «скачуть» по грифу. Батьківщиною гавайської гітари є о. Мадейра, а на «другу батьківщину» – Гавайські острови, укулеле була завезена, де і отримала велику популярність.
  2. Гавайська гітара укулеле є різновидом струнних з невеликою різницею – на відміну від своєї старшої родички, укулеле мініатюрний і чотириструнний щипковий інструмент. Приємний на слух звук укулеле виділяється своєю життєрадісністю і легкістю.
  3. Перша побувавша на Місяці людина Нейл Армстронг просто обожнював грати на гавайській гітарі. А Ліліуокалані, остання королева Гаваїв, ідеально володіла укулеле, як і більшість гавайської королівської знаті в XIX столітті.
  4. В Японії укулеле отримала велике поширення, підкоривши мільйони сердець жителів країни висхідного сонця. Там навіть був поставлений рекорд – 28 липня 2012 року в місті Йокогама 2134 людини одночасно зіграли на укулеле.
  5. Укулеле зовсім мініатюрна і зазвичай досягає не більше метра в довжину – все залежить від виду. Найдовша ж укулеле становить 3 метри 99 сантиметрів, що вражає, але звук такого «здорованя»-укулеле змінився не сильно.
  6. Форма корпусу укулеле буває досить різноманітною – зустрічаються квадратні, круглі і навіть трикутні гітари.
  7. Якщо правильно підібрати ноти, то на укулеле можна зіграти що завгодно. Так в Британії є «Укулельний оркестр Великобританії», виконуючий все виключно на чудовій гавайській гітарі. До їх репертуару входять як музика американської рок-групи «Nirvana», так і твори П. І. Чайковського, і все у виконання укулеле. Тому радимо і Вам спробувати зіграти улюблені мелодії на улюбленому інструменті!
    За дуже цiкаву iнформацiю Дякуємо https://vikna.if.ua

Видео у инстаграм Music Land https://www.instagram.com/tv/CZbeoDKqBga/?utm_medium=copy_link

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок