Викладачі

Анна Маліборська – Топ викладач вокалу.

Співачка, педагог, автор пісень. Освіта – Київська консерваторія ім. П. Чайковського. Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. 25 річний стаж роботи на сцені. Як концертна та студійна бек-вокалістка працювала з багатьма українськими зірками, серед яких Костянтин та Валерій Меладзе, Наталя Могилевська, Катерина Бужинська, “Друга ріка”, Діана Арбеніна і багато інших. Працювала в проекті “Голос країни”. Є музичним керівником дитячої музично-театральної студії “Бродвей-Kids”. Великий досвід роботи з дітьми та дорослими співаками з постановки голосу, розвитку слуху, набуття манери та різноманітними вокальними навичками й тонкощами. Індивідуальний підхід до кожного хто бажає навчитися співати з нуля або вдосконалити свій рівень.


Геннадій Дьяконов – викладач електрогітари, акустичної гітари, бас-гітари, аранжування, звукозапису. Організатор і керівник дитячих і дорослих рок-груп.

Знаходжу спільну мову з дітьми будь-якого віку і дорослими. Намагаюся дати учневі саме те, що йому необхідно, правильно зорієнтувати стилістично і технічно. Роблю уроки цікавими та змістовними. Підбираю індивідуальну програму для кожного учня, враховуючи особисті переваги та побажання.

Маю великий досвід сценічної та студійної роботи. Як гітарист і аранжувальник пісень співпрацював з Іриною Білик, Наталею Могилевською, Софією Ротару, Мартою, Ассоль, Кариною Плай, SheOna, Да-ша, групою “Іграшки” тощо. Виступав у складі груп Jamix, Emphysema, Monkey’s Work, MRK, Рожаниця, The Rockhearts. Засновник та керівник дитячих рок-гуртів Hardfire, Еден Збор, 220 beat, Catch The ArRoVV, Kumerspekk.


Петро Цимбал – викладач всіх видів гітар та бас гітари.

Диплом про вищу освіту за спеціальністю «Артист, керівник естрадного ансамблю, оркестру», останній раз мені знадобився у військкоматі, при відновленні Військового квитка. Лежить десь, «припадає пилом».

Інша сторона медалі — викладацька, студійна робота, концертна, гастрольна діяльність цінується набагато вище.

Мені довелося працювати в самих різних жанрах. Я був артистом джаз-оркестру, співпрацював з оперною співачкою В.Степовою, грав шансон з О. Гаврилюком і А. Великим, працював з естрадними артистами, серед яких Т.Піскарева, Т.Повалій, М.Басков, П.Кіркоров. Але більшу частину моєї діяльності займала рок-музика. Я дякую долі за роботу в легендарній групі «Галактика».

Протягом 15 років я був бас-гітаристом «Green Grey», після – в сольному проекті Муріка «MRK». Зараз реалізовую творчі амбіції в своїй групі «Seven Seas», з якої був визнаний кращим гітаристом міжнародного фестивалю «Emergenza» 2019 року.

Не стану більше «роздмухувати щоки», скажу тільки, що із задоволенням ділюся своїм досвідом з учнями, індивідуально, без шаблонів підходячи до кожного. Головне бажання. Пам’ятайте, «Я не можу навчити, у мене можна навчитися».

Успіху і до зустрічі!


Осіпцова Ольга – педагог з вокалу.

Досвiд  педагогічної діяльності 5 рокiв.

Освiта: Магiстр музичного мистецтва.

Кiровоградське музичне училище.

Київський національний університет культури і мистецтв.Факультет струнних iнструментiв та естрадного спiву.

Великий досвiд сценiчної дiяльностi. Беру активну участь в органiзацiї фестивалiв, благодійних музичних проектів в Українi та за кордоном. Ведуча. Фотомодель.

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Моя мета зробити вокальний професіоналізм доступним для кожного.

Усвідомлена учнем постанова голосу.

Навички системного самоаналізу як двигун розвитку вокаліста.

Спів без шкоди здоров’ю.

Розвиток індивідуальності. Індивідуально для кожного підібрана методика та вправи.

Сценічний образ. Творчий підхід до проведення уроків.


Филипп Харук – преподаватель барабанов.

Увлекся барабанами в 16 лет.

В то время записал несколько песен с разными группами и начал выступать на разных фестивалях страны.

В данный момент участник групп MORE NEBA и SCARLETH, а так же сессионный концертный и студийный барабанщик.

За последний год отыграл множество концертов в Украине, Беларуси, Швеции, Румынии, Латвии, Польше, Италии, Франции и Ливане.

Имею опыт преподавания детям и взрослым любого уровня подготовки.

В программе обучения:

– посадка, постановка рук и ног;

– рудименты, основы музыкальной грамоты;

– игра с метрономом;

– звукоизвлечение, динамика;

– различные музыкальные жанры;

– ломаные ритмы;

– сбивки и заполнения. Понимание их построения;

– игра на двойной педали (“кардан”);

– линейные рисунки;

– понимание импровизации, построение фраз;

– раскоординация, полиритмия.


Валерія Філь – викладач фортепіано.

Професійний музикант по класу фортепіано з багатим стажем виконавської, концертмейстерської і викладацької діяльності.

В індивідуальній роботі використовую як педагогічні, так і психологічні методики, що дозволяють розвивати в учнів не тільки професійні навички, а й образне мислення, слухоречеву пам’ять. Підхід до кожного учня суто індивідуальний. Підбір програми підбирається відповідно до музичних переваг учня (класика, рок, джаз, попмузика і т.д.).


Анжеліка Підгірна – викладач фортепіано.

Освіта: Національна музична академія України ім П. Чайковського.

Досвід викладання гри на фортепіано 6 років.

Хочеш навчитися грати на фортепіано, грати по нотах і без, точно передавати звучання і висловлювати через музику свої власні емоції?

Я допоможу тобі швидко освоїти ази: посадку, постановку рук, координацію і нотну грамоту.

Ми будемо фокусуватися на тому репертуарі і стилі музики, який цікавий дитині або дорослому!


Марта Вачевська — викладач скрипки.

Навчаю гри на скрипці дітей та дорослих. Маю достатній досвід роботи (більше ніж 10 років) з дітками різного віку, різними музичними даними та вподобаннями.

Моя мета у роботі з дитиною – перетворити ії цікавість до скрипки у тривале захоплення, успіхи та власні амбітні досягнення.

Найкраща форма навчання – групова. Приведіть свого малюка разом із друзями – будемо імпровізувати та створювати музичне диво!Юрій Миронець – викладач вокалу.

Займаюсь музикою з 2006 року, а саме грою на бандурі та академічним вокалом. Кілька років був вокалістом гурту More Neba. З 2011 року співаю та граю на бандурі з колективом Шпилясті кобзарі. Разом з гуртом брали участь у шоу Голос Країни 9 сезон та Україна має талант 3. За спиною сотні виступів на найрізноманітніших майданчиках. Пройшов курс навчання у відомого вокального коуча Алекса Шелеста.
Поділюся всіма своїми знаннями вокалом. Допоможу правильно налаштовувати себе перед концертами та знайти своє природне звучання, також як правильно дихати та легко долати перехідні ноти.


Замовити дзвінок