Сольфеджіо

Ця дисципліна є обов’язковим предметом в будь-якій музичній школі. Світ мелодійно організованих звуків відкриває двері тільки для втаємничених. Щоб розуміти музику, треба вчитись. Щоб насолоджуватись гармонією звуків, потрібно мати розвинений смак. Вміння розуміти і знатись на музиці належить до царини аристократів.

Музика має великий вплив на людську свідомість. Недаремно в стародавньому Китаї авторів поганих мелодій закопували живцем. Музика дає енергію та забирає її. На відміну від інших сфер культурного життя, музика діє на представникив будь-яких національностей. Тому Чайковським і Бортнянським захоплюються в Англії та Франції, а силу і велич Моцарта можуть оцінити навіть дикуни з джунглів. Звісно, вони не можуть створити нічого подібного, адже для цього потрібна теорія музики.

Сольфеджіо робить музиканта справжнім Митцем. Добрий музичний смак потрібний виконавцям і композиторам. Навіть якщо Ви збираєтесь лишень навчитись відрізняти дійсні шедеври від мотлоху, ми Вам допоможемо. Теорія музики може стати цікавим і корисним надбанням, яке зробить Ваше життя більш насиченим.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок