Скрипка

Мистецтво скрипаля було настільки складним до оволодіння, що йому присвячують усе життя і віддають душу. Відомі музиканти пригадують роки навчання як суцільну каторгу. Інакше не досягти майстерності, що змушує ридати навіть каміння. Втім, у школі “Music Land” процес оволодіння цим інструментом буде набагато цікавішим, ніж це було колись.

Але Майстрами з великої літери варто назвати також скрипників, адже виготовлення цього інструменту потребує не тільки досвіду, але і таланту. Кожна скрипка – це шедевр, і її автор відомий. На віки залишиться у пам’яті нащадків ім’я Антоніо Страдіварі, чиї інструменти зберігаються як святиня, а честі грати на них удостоюються лише найталановитіші і найславетніші скрипалі.

Техніка виконання скрипкової музики доволі складна. Майстерністю та віртуозністю повинні володіти обидві руки в однаковій мірі. Це не тільки розвиває музичні здібності, але й інтеллект. Яскравим прикладом скрипаля-аматора був відомий літературний персонаж Шерлок Холмс. Гра на скрипці допомогала йому зосередитись і знаходити неординарні рішення.

Наша школа застосовує дружні для учнів методики. Педагоги “Music Land” є активними учасниками концертів та конкурсів. Вони не тільки блискуче володіють технікою гри, але знають, як передавати свої знання.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок