Скрипка

Мистецтво скрипаля було настільки складним до оволодіння, що йому присвячують усе життя і віддають душу. Відомі музиканти пригадують роки навчання як суцільну каторгу. Інакше не досягти майстерності, що змушує ридати навіть каміння. Втім, у школі “Music Land” процес оволодіння цим інструментом буде набагато цікавішим, ніж це було колись.

Але Майстрами з великої літери варто назвати також скрипників, адже виготовлення цього інструменту потребує не тільки досвіду, але і таланту. Кожна скрипка – це шедевр, і її автор відомий. На віки залишиться у пам’яті нащадків ім’я Антоніо Страдіварі, чиї інструменти зберігаються як святиня, а честі грати на них удостоюються лише найталановитіші і найславетніші скрипалі.

Техніка виконання скрипкової музики доволі складна. Майстерністю та віртуозністю повинні володіти обидві руки в однаковій мірі. Це не тільки розвиває музичні здібності, але й інтеллект. Яскравим прикладом скрипаля-аматора був відомий літературний персонаж Шерлок Холмс. Гра на скрипці допомогала йому зосередитись і знаходити неординарні рішення.

Наша школа застосовує дружні для учнів методики. Педагоги “Music Land” є активними учасниками концертів та конкурсів. Вони не тільки блискуче володіють технікою гри, але знають, як передавати свої знання.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок