Гітара акустична

Уроки гри на акустичній гітарі у музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання, пробний урок безкоштовно, зручне розташування (5 хв. м. Голосіівська).

У програмі навчання: індивідуальні уроки за авторською методикою; правильна постановка інструменту; постановка рук; гра по нотах, вивчення теорії музики; гра без нот; гра боєм, гра перебором, акорди, пентатоніка, гами, вивчення основних музичних напрямків; навчання імпровізації; вивчення улюблених творів.

Ціни на уроки гри на акустичній гітарі: індивідуальний урок 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн, міні групи -від 220 грн; діє система знижок на абонементи та ранкові заняття!

Дуда Каміла і викладач Петро Цимбал. Звітний концерт Music Land.
“Lake of fire” – Nirvana, cover від нашого учня Юрія Іващенко на звітному концерті Music Land, вікладач гітари Петро Цимбал, викладач вокалу Ольга Осіпцова.
Найменший гітарист @music_land_school – Лі Дзе Щі (7 лет), “Coffin dance”, викдадач Геннадій Дьяконов
Ли Дзе Щи також навчається грі на барабанах в Music Land з викладачем Филипом Харук @philipp.drums!
Баштова Юлія, викладач Петро Цимбал, звітний концерт Music Land

Викладачі уроків гри на електрогітарі

Геннадій Дьяконов – викладач електрогітари, акустичної гітари, бас-гітари, аранжування, звукозапису. Організатор і керівник дитячих і дорослих рок-груп.

Знаходжу спільну мову з дітьми будь-якого віку і дорослими. Намагаюся дати учневі саме те, що йому необхідно, правильно зорієнтувати стилістично і технічно. Роблю уроки цікавими та змістовними. Підбираю індивідуальну програму для кожного учня, враховуючи особисті переваги та побажання.

Маю великий досвід сценічної та студійної роботи. Як гітарист і аранжувальник пісень співпрацював з Іриною Білик, Наталею Могилевською, Софією Ротару, Мартою, Ассоль, Кариною Плай, SheOna, Да-ша, групою “Іграшки” тощо. Виступав у складі груп Jamix, Emphysema, Monkey’s Work, MRK, Рожаниця, The Rockhearts. Засновник та керівник дитячих рок-гуртів Hardfire, Еден Збор, 220 beat, Catch The ArRoVV, Kumerspekk

Петро Цимбал – викладач класичної гітари, акустичної, електро та бас гітари.

Диплом про вищу освіту за спеціальністю «Артист, керівник естрадного ансамблю, оркестру», останній раз мені знадобився у військкоматі, при відновленні Військового квитка. Лежить десь, «припадає пилом». Інша сторона медалі — викладацька, студійна робота, концертна, гастрольна діяльність цінується набагато вище. Мені довелося працювати в самих різних жанрах. Я був артистом джаз-оркестру, співпрацював з оперною співачкою В.Степовою, грав шансон з О. Гаврилюком і А. Великим, працював з естрадними артистами, серед яких Т.Піскарева, Т.Повалій, М.Басков, П.Кіркоров. Але більшу частину моєї діяльності займала рок-музика. Я дякую долі за роботу в легендарній групі «Галактика». Протягом 15 років я був бас-гітаристом «Green Grey», після – в сольному проекті Муріка «MRK». Зараз реалізовую творчі амбіції в своїй групі «Seven Seas», з якої був визнаний кращим гітаристом міжнародного фестивалю «Emergenza» 2019 року. Не стану більше «роздмухувати щоки», скажу тільки, що із задоволенням ділюся своїм досвідом з учнями, індивідуально, без шаблонів підходячи до кожного. Головне бажання. Пам’ятайте, «Я не можу навчити, у мене можна навчитися». Успіху і до зустрічі!

Цікаве про акустичну гітару! Струнні музичні інструменти з часів давньої Греції належали до найшляхетніших. Від кіфари до лютні відбувся величезний шлях вдосконалень, відкриттів та озарінь. Класична гітара має багато творців, які трудились над якістю струн, резонаторними властивостями та ергономічністю. Її сучасна будова являє собою корпус із довгою шийкою, грифу, а також кілкового механізму, на якому кріпляться струни.

В акустичній гітарі функцію резонатора виконую корпус, який підсилює та спрямовує звуки правильно сконструйованою порожнечею між двома деками. Найбільш розповсюдженою є класична шестиструнна гітара, створена Антоніо Торресом. Оволодівши нею, Ви легко зможете розібратись із іншими представниками великої гітарної родини.

Шалена популярність цього інструменту полягає в її демократичності. Щоби навчитися лише дзенькати на гітарі, Вам не варто звертатись до нашої школи. Але не тільки прості акорди можна вилучати з гітарних струн. Для цього інструменту створені шедеври національної музики, які довели свою цінність століттями пам’яті про них.

Класична гітара здебільшого призначена для камерного виконання. Естрадний масштаб потребує додаткових підсилювачів звуку. Але популярність гітарного мистетства залежить не від сучасних технологій, а від майстерності виконавця. Оволодіти мистетством гітарної гри допоможе «Music Land». Ми знаємо як!

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок