Гітара акустична

Струнні музичні інструменти з часів давньої Греції належали до найшляхетніших. Від кіфари до лютні відбувся величезний шлях вдосконалень, відкриттів та озарінь. Класична гітара має багато творців, які трудились над якістю струн, резонаторними властивостями та ергономічністю. Її сучасна будова являє собою корпус із довгою шийкою, грифу, а також кілкового механізму, на якому кріпляться струни.

В акустичній гітарі функцію резонатора виконую корпус, який підсилює та спрямовує звуки правильно сконструйованою порожнечею між двома деками. Найбільш розповсюдженою є класична шестиструнна гітара, створена Антоніо Торресом. Оволодівши нею, Ви легко зможете розібратись із іншими представниками великої гітарної родини.

Шалена популярність цього інструменту полягає в її демократичності. Щоби навчитися лише дзенькати на гітарі, Вам не варто звертатись до нашої школи. Але не тільки прості акорди можна вилучати з гітарних струн. Для цього інструменту створені шедеври національної музики, які довели свою цінність століттями пам’яті про них.

Класична гітара здебільшого призначена для камерного виконання. Естрадний масштаб потребує додаткових підсилювачів звуку. Але популярність гітарного мистетства залежить не від сучасних технологій, а від майстерності виконавця. Оволодіти мистетством гітарної гри допоможе «Music Land». Ми знаємо як!

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок