Фортепіано

Цей струнно-ударно-клавішний музичний інструмент має багату біографію та славетних пращурів. Попередниками фортепіано були клавесін та клавікорд. Середньовічна культура створила для них багато шедеврів, але розвиток музичної техніки потребував нових рішень. Фортеіпано дозволяло створювати більш динамічну музику, із застосуванням легато.

За принципом розташування струн фортепіано має два різновиди – піаніно (вертикальне розташування) та рояль (горизонтальне розташування). Акустичний апарат, клавішний механізм, опорні конструкції та складна система важелевих механізмів уможливлює передавати складну та витвірну мелодію при мінімальних фізичних зусиллях.

Створення фортепіано відкрило нову еру в музичній культурі. Вражає діапазон жанрів та технік, які використовують численні віртуози. Шалену популярністю мають імпровізації видатних піаністів. Вони знаходять себе в усіх напрямках музики і користуються попитом в багатьох сферах. Створювати нову музику зручніше за все саме на фортепіано, чим і займаються композитори. Сьогодні класичне фортепіано урізноманітнилось електронним піаніно, а також синтезатором. Принцип навчання на цих інструментах такий самий. Музична школа “Music Land” з радістю відкриє Вам шлях до чарівного світу фортепіанної музики.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок