Фортепіано

Уроки гри на фортепіано у музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання, пробний урок безкоштовно, зручне розташування.

У програмі навчання: індивідуальний підхід у виборі метода навчання, в залежності від рівня підготовки учня: навчання с “0”: по нотам, читаемо цифровку, знімаємо з записів. Вивчаємо сольфеджіо, базуючись на обраних творах. Ставимо руку, посадку, развиваемо моторику рук.
Жанрові уподобання творів на уроці учень обирає самостійно. Підготовка до вступу. Підтримка та розвиток хобі.

уроки фортепиано
Павло Скакун, звітний концерт Music Land

Ціни на уроки фортепіано у Music Land: індивідуальний урок – 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн; міні групи -від 220 грн система знижок на абонементи та ранкові заняття!

Cтася Олейник, урок фортепіано, викладач Валерия Філь.
Репетиція Kyiv Piano Quartet в Music Land. Анжеліка Підгірна участик квартету та викладач фортепіано у Music Land.

Викладачі уроків гри на фортепіано

уроки фортепіано

Валерія Філь – викладач фортепіано.

Професійний музикант по класу фортепіано з багатим стажем виконавської, концертмейстерської і викладацької діяльності.

В індивідуальній роботі використовую як педагогічні, так і психологічні методики, що дозволяють розвивати в учнів не тільки професійні навички, а й образне мислення, слухоречеву пам’ять. Підхід до кожного учня суто індивідуальний. Підбір програми підбирається відповідно до музичних переваг учня (класика, рок, джаз, попмузика і т.д.).

уроки форпепіано

Анжеліка Підгірна – викладач фортепіано.

Освіта: Національна музична академія України ім П. Чайковського.

Досвід викладання гри на фортепіано 6 років.

Хочеш навчитися грати на фортепіано, грати по нотах і без, точно передавати звучання і висловлювати через музику свої власні емоції?

Я допоможу тобі швидко освоїти ази: посадку, постановку рук, координацію і нотну грамоту.

Ми будемо фокусуватися на тому репертуарі і стилі музики, який цікавий дитині або дорослому!

Цікаве про фортепіано!

Цей струнно-ударно-клавішний музичний інструмент має багату біографію та славетних пращурів. Попередниками фортепіано були клавесін та клавікорд. Середньовічна культура створила для них багато шедеврів, але розвиток музичної техніки потребував нових рішень. Фортеіпано дозволяло створювати більш динамічну музику, із застосуванням легато.

За принципом розташування струн фортепіано має два різновиди – піаніно (вертикальне розташування) та рояль (горизонтальне розташування). Акустичний апарат, клавішний механізм, опорні конструкції та складна система важелевих механізмів уможливлює передавати складну та витвірну мелодію при мінімальних фізичних зусиллях.

Створення фортепіано відкрило нову еру в музичній культурі. Вражає діапазон жанрів та технік, які використовують численні віртуози. Шалену популярністю мають імпровізації видатних піаністів. Вони знаходять себе в усіх напрямках музики і користуються попитом в багатьох сферах. Створювати нову музику зручніше за все саме на фортепіано, чим і займаються композитори. Сьогодні класичне фортепіано урізноманітнилось електронним піаніно, а також синтезатором. Принцип навчання на цих інструментах такий самий. Музична школа “Music Land” з радістю відкриє Вам шлях до чарівного світу фортепіанної музики.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок