Електрогітара

Уроки гри на електрогітарі у музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання, пробний урок безкоштовно, зручне розташування (5 хв. м. Голосіівська).

Арсен Кахелі та викладач Геннадій Дьяконов, звітній концерт Music Land!

У програмі навчання: індивідуальні уроки за авторською методикою; правильна постановка інструменту; постановка рук; гра по нотах, вивчення теорії музики; гра без нот; гра боєм, гра перебором, акорди, пентатоніка, гами, арпеджіо; вивчення основних музичних напрямків; навчання імпровізації; вивчення улюблених творів.

Ціни на уроки гри на електрогітарі: індивідуальний урок 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн, міні групи -від 220 грн; діє система знижок на абонементи та ранкові заняття!

Урок гри на гітарі, викладач Геннадій Дьяконов та учні Дмитро та Матвій Лисицькі!

Пропонуємо можливість грати у рок-бендах та створювати власну музику!! Наші рок-гурти:

Гурт 220 beat
Гурт Hardfire

Гурт Lockos
Гурт Influ 2
Урок гри на гітарі у Music Land. Ілля Соботович соло гітарне, за кадром та на басу викладач Геннадій Дьяконов!
Гурт “Psycho pils”.

Викладачі уроків гри на електрогітарі

Геннадій Дьяконов – викладач електрогітари, акустичної гітари, бас-гітари, аранжування, звукозапису. Організатор і керівник дитячих і дорослих рок-груп.

Знаходжу спільну мову з дітьми будь-якого віку і дорослими. Намагаюся дати учневі саме те, що йому необхідно, правильно зорієнтувати стилістично і технічно. Роблю уроки цікавими та змістовними. Підбираю індивідуальну програму для кожного учня, враховуючи особисті переваги та побажання.

Маю великий досвід сценічної та студійної роботи. Як гітарист і аранжувальник пісень співпрацював з Іриною Білик, Наталею Могилевською, Софією Ротару, Мартою, Ассоль, Кариною Плай, SheOna, Да-ша, групою “Іграшки” тощо. Виступав у складі груп Jamix, Emphysema, Monkey’s Work, MRK, Рожаниця, The Rockhearts. Засновник та керівник дитячих рок-гуртів Hardfire, Еден Збор, 220 beat, Catch The ArRoVV, Kumerspekk.


  • Юрий Яремчук – преподаватель гитари, укулеле. музыкальный руководитель рок- групп. (30 лет.). Научу любить музыку от мало до велика . Опыт работы педагогом 5 лет . Действующий гитарист группы The Hypnotunez. Участник первого официального трибьбта AC/DC в Украине. Научу Вас и Ваше чадо играть на Гитаре, Укулеле, и Бас гитаре. Я считаю что музыка это универсальный язык с помощью которого человеческие души общаются между собой без слов 😉

Петро Цимбал – викладач класичної гітари, акустичної, електро та бас гітари.

Диплом про вищу освіту за спеціальністю «Артист, керівник естрадного ансамблю, оркестру», останній раз мені знадобився у військкоматі, при відновленні Військового квитка. Лежить десь, «припадає пилом». Інша сторона медалі — викладацька, студійна робота, концертна, гастрольна діяльність цінується набагато вище. Мені довелося працювати в самих різних жанрах. Я був артистом джаз-оркестру, співпрацював з оперною співачкою В.Степовою, грав шансон з О. Гаврилюком і А. Великим, працював з естрадними артистами, серед яких Т.Піскарева, Т.Повалій, М.Басков, П.Кіркоров. Але більшу частину моєї діяльності займала рок-музика. Я дякую долі за роботу в легендарній групі «Галактика». Протягом 15 років я був бас-гітаристом «Green Grey», після – в сольному проекті Муріка «MRK». Зараз реалізовую творчі амбіції в своїй групі «Seven Seas», з якої був визнаний кращим гітаристом міжнародного фестивалю «Emergenza» 2019 року. Не стану більше «роздмухувати щоки», скажу тільки, що із задоволенням ділюся своїм досвідом з учнями, індивідуально, без шаблонів підходячи до кожного. Головне бажання. Пам’ятайте, «Я не можу навчити, у мене можна навчитися». Успіху і до зустрічі!

Цікаве про: Електрична гітара є законним продуктом науково-технічного прогресу. Музиканти завжди чимось невдоволені, але не завжди мають змогу покращити ситуацію. Коли у тридцяті роки минулого століття джазові гітаристи відчули потребу посилити звучання, база для цього вже існувала.

Експерименти з електрозвуком почав Джордж Бішамп, колишній працівник Національної Компанії струнних інструментів. Він використав принцип електро-магнітних коливань, який вже застососувався у радіотехніці. Перша в світі електрогітара була створена руками висококваліфікованого майстра-інструментальника Гаррі Уотсона. Вона мала назву «сковорода».

Протягом тридцятих-сорокових років тривають експерименти із гітарою нового типу. В результаті з’являється інструмент без полого резонуючого корпусу, який прохолодно сприймається музикальною спільнотою. Кригу байдужості було проламано в 1949 році, коли світ побачила перша успішна електрогітара з назвою Esquire. Вона не засмучувала ефектом зворотнього зв’язку та небажаними гармоніками, і мала довгу тривалість звучання. Кантрі, блюз, а пізніше рок-н-рол зробили цей інструмент своїм атрибутом.

Сучасні електрогітари використовуються навіть в академічній музиці. Їх популярність продовжує зростати, чекаючи на майбутніх виконавців та композиторів. Якщо Ви – один з них, звертайтесь до «Music Land».

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок