Електрогітара

Електрична гітара є законним дітищем науково-технічного прогресу. Музиканти завжди чимось невдоволені, але не завжди мають змогу покращити ситуацію. Коли у тридцяті роки минулого століття джазові гітаристи відчули потребу посилити звучання, база для цього вже існувала.

Експерименти з електрозвуком почав Джордж Бішамп, колишній працівник Національної Компанії струнних інструментів. Він використав принцип електро-магнітних коливань, який вже застососувався у радіотехніці. Перша в світі електрогітара була створена руками висококваліфікованого майстра-інструментальника Гаррі Уотсона. Вона мала назву «сковорода».

Протягом тридцятих-сорокових років тривають експерименти із гітарою нового типу. В результаті з’являється інструмент без полого резонуючого корпусу, який прохолодно сприймається музикальною спільнотою. Кригу байдужості було проламано в 1949 році, коли світ побачила перша успішна електрогітара з назвою Esquire. Вона не засмучувала ефектом зворотнього зв’язку та небажаними гармоніками, і мала довгу тривалість звучання. Кантрі, блюз, а пізніше рок-н-рол зробили цей інструмент своїм атрибутом.

Сучасні електрогітари використовуються навіть в академічній музиці. Їх популярність продовжує зростати, чекаючи на майбутніх виконавців та композиторів. Якщо Ви – один з них, звертайтесь до «Music Land».

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок