Бас-гітара

Без цього інструменту неможливо уявити собі виконання сучасного музичного твору. Бас-гітара прийшла на зміну контрабасові у популярній музиці. Новий інструмент був зручніший для транспортування, запису та підсилення звуку.

Бас-гітару важко переплутати із іншим родичем гітарної родини. Чотири струни та довгий гриф є характерною ознакою інструменту. Він настроєний на октаву нижче від звичайної гітари. В музичній школі «Music Land» Ви маєте змогу навчитися грати на акустичній чи електричній бас-гітарах.

Технічний діапазон цього інструменту постійно розширюється. Бас може бути ладовим або безладовим. Наприкінці минулого століття з’явились гітари із п’ятьма, шістьма і навіть сімома струнами. Сучасна рок- і поп-музика продовжує розвиватись та ускладнюватись, тому ускладнюється і сам інструмент. Сьогодні існують навіть дванадцятиструнні басові гітари, гра на яких вимагає неабияких технічних навичок.

Басові гітаристи весь час розвивають свою майстерність, створюючи нові куншти. Окрім традиційної гри пальцями та медіатором, використовуються удари об ладові поріжки (слеп). Гучний, дзвінкий звук дозволяє «відтіняти» будь-які ритмічні малюнки і навіть імітувати барабанний дріб.

Кваліфікований бас-гітарист обов’язково знайде своє місце у світі сучасної музики. Професійний педагог перетворить бажання у дійсність. Не варто шукати кращих варіантів, коли існує «Music Land»!

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок