Барабани

Рінго Стар є чи не найвідомішим барабанщиком за всю історію музики. Йому геть пощастило, коли він випадково надибав у місцевій газеті оголошення про роботу. В ньому маловідомий рок-н-рольний гурт запрошував адекватного ударника. Автором оголошення був Джон Леннон, а гурт мав назву Beatles. Нещодавно Рінго, він же Річард Старкі, зласкавився прийняти від королеви Англії орденську стрічку рицаря.

Але і Beatles пощастило з барабанщиком, адже гра на ударній установці вимагає гострого почуття ритму і великої спритності. Рінго був не першим, кого Джон Леннон випробував на перкусію. Попередник відзначався перфектною красою, але зовсім не потрапляв у ритм. На концертах Бітлз завжди всміхнений Рінго з блискавичною швидкістю чаклував над ударним господарством, піднявшись над рештою гурту.

До складу ударної установки входить кластер різноманітних барабанів, тарілки та інші звичайні та екзотичні інструменти. Нерідко до компетенції перкусіоніста входило володіння кастаньєтами, торохтілками, металевими віничками тощо. Отже, барабанщик є найбільш різноплановим учасником музичного гурту.

Ударна установка використовується в джазі, блюзі, рок-музиці, поп-музиці і всюди, де потрібно відбивання ритму. Різні жанри диктують свої стилістичні особливості і відповідний набір інструментів у барабанній установці. Музична школа Music Land з радістю навчить Вас володіти усім розмаїттям перкусійної кухні.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок