Уроки гри на барабанах

Уроки гри на барабанах у музичній школі MUSIC LAND це: висококвалівіковані викладачі, індивідуальна програма, звітні концерти, учні будь-якого віку, виступи сольно та у рок-бендах, сучасне музичне обладнання (дві акустичні барабанні установки), пробний урок безкоштовно, зручне розташування (5 хв. м. Голосіівська)

уроки барабанов
Кирил Корзун, звітний концерт Music Land

У ПРОГРАМІ НАВЧАННЯ: посадка, постановка рук та ніг; рудименти, базові техніки; основи музичної грамоти; гра з метрономом; різноманітні музичні жанри; нестандартні розміри; збивки та заповнення, розуміння їх побудови; гра з подвійною педаллю; лінійни груви; розуміння імпровізації; незалежність, поліритмія!

Антон Ряска на SBB 2020

Ціни на уроки гри на барабанах: індивідуальний урок 350 грн; дитячий урок (4-7 років) – 330 грн, міні групи -від 220 грн; діє система знижок на абонементи та ранкові заняття!

Викладачі уроків гри на барабанах!

Викладач з гри на барабанах Філіпп Харук у школі!)
  • Филипп Харук – викладач барабанів. Учасник гуртів ТІНЬ СОНЦЯ, MORE NEBA, а також є сесійним концертним та студійним барабанщиком. Відіграв багато концертів в Україні, Білорусі, Європі, Єгипті та Лівані. Має великий досвід викладання дітям и дорослим будь-якого рівня підготовки. https://www.instagram.com/philipp.drums/
  • Владимир Зюмченко – викладач барабанів. Играл в различных стилях, преимущественно рок, рок-н-ролл, ска, ска-панк, панк-рок, блюз, регги, поп. Опыт – более 2000 концертов от небольших клубов до больших фестивалей, международных и украинских, дней городов, корпоративов, работа в студии, сессионная работа с артистами. Знания которыми с удовольствием поделюсь основаны и проверены исключительно на практике, лишней информации давать не стану (хотя это по желанию). Могу научить базовой технике(с ней будет радостнее), читке барабанных нот, чтоб записывать любимые ритмы и сбивки в свою копилку фишек, помогу разобрать (может это и не так весело, как просто валить в барабаны от души) и разучить песни любимых артистов и групп.

Индивидуальная программа.
Конечная цель — овладение навыками и знаниями, позволяющими свободно общаться на “языке” барабанов, играть в различных стилях. Музыкальные предпочтения: рок.

Урок гри на барабанах у Music Land. Дарья Савіна, викладач Філіпп Харук.
Учень Ярослав Волошаненко, звітний концерт 13.12.20

Цікаве із історіі ударних інструментів!

Рінго Стар є чи не найвідомішим барабанщиком за всю історію музики. Йому геть пощастило, коли він випадково надибав у місцевій газеті оголошення про роботу. В ньому маловідомий рок-н-рольний гурт запрошував адекватного ударника. Автором оголошення був Джон Леннон, а гурт мав назву Beatles. Нещодавно Рінго, він же Річард Старкі, зласкавився прийняти від королеви Англії орденську стрічку рицаря.

Але і Beatles пощастило з барабанщиком, адже гра на ударній установці вимагає гострого почуття ритму і великої спритності. Рінго був не першим, кого Джон Леннон випробував на перкусію. Попередник відзначався перфектною красою, але зовсім не потрапляв у ритм. На концертах Бітлз завжди всміхнений Рінго з блискавичною швидкістю чаклував над ударним господарством, піднявшись над рештою гурту.

До складу ударної установки входить кластер різноманітних барабанів, тарілки та інші звичайні та екзотичні інструменти. Нерідко до компетенції перкусіоніста входило володіння кастаньєтами, торохтілками, металевими віничками тощо. Отже, барабанщик є найбільш різноплановим учасником музичного гурту.

Ударна установка використовується у джазі, блюзі, рок-музиці, поп-музиці і всюди, де потрібно відбивання ритму. Різні жанри диктують свої стилістичні особливості і відповідний набір інструментів у барабанній установці.

Музична школа Music Land з радістю навчить Вас володіти усім розмаїттям перкусійної кухні.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

ВАЖЛИВО!! При оформленні заявки для зворотнього дзвінка вказуйте ваш номер, будь-ласка, починаючи з 0 (наприклад 067….).

Замовити дзвінок