Акторська майстерність

Акторська майстерність корисна не тільки в театрі і кіно. Щоб здобути справжню популярність, сучасний музикант повинен володіти собою на сцені. Придивіться уважніше до естрадного життя. Кожний популярний виконавець має свою неповторну манеру триматися, виконувати музику і взаємодіяти із залом. Творча виконавча діяльність полягає у створенні сценічних образів, які транслюють мистецтво в душі людей.

Звісно, якщо Ви не збираєтесь виступати публічно, акторська майстерність Вам ні до чого. Але, існує багато професій, де вміння триматись на сцені є запорукою професійного успіху. Вона може знадобитись на публічних виступах та дискусіях, при діловому спілкуванні і в багатьох життєвих ситуаціях.

Даний курс призначений для починаючих акторів, які роблять перші кроки в мистецтві перетворення. Професійні актори та педагоги познайомлять Вас із системою Станіславського, Мейерхольда, Чехова та Неміровича-Данченка. Наші учні дізнаються, якими навичками повинен володіти справжній актор, і як набути ці навички. У школі “Music Land” Ви навчитеся мистецтву перевтілення та переживання, зможете виголошувати сценічні промови і натурально відтворювати найпростіші емоції у слушну мить.

Записатись на безкоштовне пробне заняття

Замовити дзвінок